Sunway Pyramid Hotel East

Persiaran Lagoon, Petaling Jaya, Malaysia, 47500
Online rezervace. Ceny od MYR351.

Online rezervace

Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od MYR 351
Sunway Pyramid Hotel East is a superb 4-star hotel with a central location at the heart of this vibrant and exciting resort. Due to its location at the heart of the activity, guests have access to a range of entertainment and leisure opportunities within easy reach of the city centre, which is just a 20-minute drive by car. Oasis Boulevard and the Sunway Pyramid Convention Centre can be directly accessed from the hotel. Kuala Lumpur International Airport is 40 minutes by car.

Each of the tastefully decorated and welcoming guestrooms has been styled and furnished with guest’s comfort in mind. The décor is modern but welcoming and a range of in-room amenities make guests feel right at home, from the personal safe, and minibar to the satellite TV and tea/coffee making facilities.

Other amenities at the hotel include a 24-hour fitness centre, free parking, tour desk, business centre, outdoor swimming pool and no less than five dining options for guests to choose from. Choices include the Asian/international themed the Atrium and Fuzion, the West Lake Garden Chinese restaurant and the New Orleans Bar and Grill. The Mandara Spa, a quick walk from the hotel, is popular with those who want to indulge in some relaxing treatments during their stay.

Jak udělat rezervaci Sunway Pyramid Hotel East

Vytvoření rezervace v Sunway Pyramid Hotel East je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště poblíž Sunway Pyramid Hotel East

    • Subang, Malaysia (SZB-Sultan Abdul Aziz Shah) - 4.43 mi
    • Kuala Lumpur, Malaysia (KUL-Kuala Lumpur Intl.) - 22.61 mi

    Muzea

    • National Museum and the Museum and Antiquity Department - 7.26 mi

Hotele w pobliżu Sunway Pyramid Hotel East